Przedszkola nr 111Przedszkola nr 111Przedszkola nr 111

Aktualnosci

6 grudnia 2021 r.

"Mikołajki" do przedszkola przyjechał Św Mikołaj

Dzieci były zachwycone(Panie, również 🙂) wizytą i oczywiście prezentami. Bardzo dziękujemy Św. Mikołaju

29 listopada 2021 r.

Dzień Pluszowego Misia w grupie II

Były zabawy, zajęcia tematyczne. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły. A na koniec słodki i zdrowy poczęstunek. Dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie i przyniesienie słodkości.

29 listopada 2021 r.

Dzień Pluszowego Misia w grupie III

Na 25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia. W grupie 3 tego dnia królowały kolory żółty i czerwony, misiowe prace plastyczne i przekąski oraz radosny nastrój. Dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie :)

16 listopada 2021 r.

Ogólnopolska akcja "Szkoła do hymnu"

W tym roku po raz kolejny nasze przedszkole włączyło się w ogólnopolską akcję "Szkoła do hymnu". 10 listopada 2021r. o godz. 11:11 dzieci z Przedszkola 111 uroczyście odśpiewały hymn. Inicjatorem akcji jest Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży. Jej celem  jest zachęcenie dzieci i młodzieży do wspólnego przeżywania Narodowego Święta Niepodległości oraz kształtowanie szacunku wobec polskich symboli narodowych. Udział w akcji jest jednym z działań rozwijających ich świadomość narodową i kształcących postawę patriotyczną.

2 listopada 2021 r.

Telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka.

Nowy bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież będą mogły otrzymać wsparcie psychologiczne, to 800 12 12 12. Telefon i czat internetowy będą czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Link do strony Rzecznika Praw Dziecka, na której znajdą Państwo wszystkie informacje związane z Dziecięcym Telefonem Zaufania RPD: https://brpd.gov.pl/dzieciecy-telefon-zaufania-rzecznika-praw-dziecka/

2 listopada 2021 r.

Spacer do Miejsca Pamięci

29 listopada przedszkolaki z grupy 3 i 4 zapaliły znicze w miejscu, w którym 1 sierpnia 1944r. żołnierze Armii Krajowej Batalionu Szturmowego "Odwet" i 1 Szwadronu Strzelców Motorowych rozpoczęli walkę o wolną i niepodległą Polskę.

Powiększenie zdjęcia

Logo dla przedszkola wykonał Michał Kowalski, dziękujemy!