Przedszkola nr 111Przedszkola nr 111Przedszkola nr 111

Aktualnosci

20 stycznia 2020 r.

Wycieczka do pracowni stolarskiej

W piątek 17 stycznia grupa V była na wycieczce w pracowni stolarskiej " Fablab" na ulicy Starej. Dzieci oglądały różne maszyny i narzędzia stolarskie znajdujące się w pracowni. Największą frajdą było samodzielne ( z małą pomocą )wykonanie z drewna jamnika na kredki- przedszkolaki wbijały, wkręcały i przybijały.

18 grudnia 2019 r.

Przedszkole Nr 111, zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego w wymiarze 25/25 etatu. Praca od 01.01.2020 r.

CV proszę składać na email: p111@edu.um.warszawa.pl. Więcej info. pod telefonem (22) 875-29-70

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Oświadczam również, że mam świadomość, iż podanie ww. danych osobowych jest dobrowolne, oraz że zgoda może być cofnięta w każdym czasie, jednak brak ich podania lub brak wyrażenia zgody na ich przetwarzanie lub cofnięcie zgody skutkują brakiem możliwości realizacji umowy.

25 listopada 2019 r.

Konkurs recytatorski „Wiersze pod choinkę”

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 02.12.2019 r. na adres mailowy przedszkole111@op.pl. Godzina przesłuchań zostanie podana po upływie terminu składania zgłoszeń.

Pełna inormacja o konkursie i karta zgłoszenia do pobrania (format DOC)

Dodatkowe informacje: Agnieszka Kowalewska (22) 875 29 70

20 listopada 2019 r.

Konkurs rodzinny pt. "Jesienne cudaczki". Roztrzygnięcie!!!

W październiku, w naszym przedszkolu odbył się Konkurs rodzinny pt. "Jesienne cudaczki". Polegał on na wykonaniu z dostępnych materiałów przyrodniczych ludzika, cudaczka lub stworka.

Prace były przepiękne. Pojawiły się u nas między innymi: jeże z szyszek, patrol policyjny z kasztanów, pajęczyna i pająk z kasztanów i włóczki, żyrafa z żołędzia i kasztanów, kobra kasztanowa, nietoperz z szyszki, baranek Shaun z żołędzi, wiewiórka z szyszki z orzeszkami i wiele, wiele innych ciekawych prac.

Łącznie wzięło udział 22 uczestników. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz słodki upominek.

Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!

1 października 2019 r.

Konkurs!!!

Drogie Przedszkolaki i Szanowni Rodzice !!!

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie rodzinnym pt. „Jesienne cudaczki”. Konkurs polega na wykonaniu pracy przestrzennej w formie: ludzika, zwierzątka, stworka lub innego cudaczka z dostępnych darów jesieni (kasztany, żołędzie, jarzębina, szyszki, orzechy, liście itp.) Prace dostarczamy do wychowawców grup. Do prac dołączamy metryczkę, zawierającą takie dane jak: imię, nazwisko i wiek autora.

Czas trwania konkursu: od 1.10.2019 r do 18.10.2019 r.

Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się 22.10.2019 r.
Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki. Życzymy twórczych pomysłów i radości z tworzenia !!!

Organizatorzy – Przedszkole nr 111

17 czerwca 2019 r.

Wycieczka autokarowa

Jak co roku o tej porze dzieciaki wyruszyły na wycieczkę autokarową. Tym razem grupy III i V integrowały się we Frajdalandii w Budach Iłowskich. Miejsce bardzo zadbane, zwierzęta traktowane z miłością, świetny plac zabaw, jedzonko pyszne - frajda gwarantowana!

17 czerwca 2019 r.

Piknik Rodzinny

Drodzy Rodzice! Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie Pikniku Rodzinnego. Ciasta były pyszne, kiełbaski dobrze zgrillowane, fanty atrakcyjne, zabawa przednia. Do powtórzenia za rok ;)

24 kwietnia 2019 r.

5 kwietnia odwiedziły nas wspaniałe zwierzęta

Zwierzęta pracujące na co dzień w Ośrodku Psychoterapii Dzieci i Młodzieży KOPARKA. Przedszkolaki z radością głaskały, czesały i karmiły swoich gości. Czy ktoś już prosił rodziców o alpakę?

3 kwietnia 2019 r.

W tym roku mieliśmy dwie Marzanny i prawdziwe ognisko.

Od dziś powinno być już tylko ciepło i słonecznie.

4 marca 2019 r.

W przedszkolu miały miejsce nietypowe zajęcia.

W przedszkolu miały miejsce nietypowe zajęcia. Nietypowe, bo przeprowadzone przez dzieci z najstarszej grupy dla dzieci z grupy najmłodszej. Starszaki przeprowadziły i omówiły szereg doświadczeń i zabaw z powietrzem, które bardzo przypadły do gustu ich mniejszym kolegom.

Logo dla przedszkola wykonał Michał Kowalski, dziękujemy!