Warsztaty wielkanocne

04.04.2017 Redakcja

Wielkanoc zbliża się już do nas wielkimi krokami.

Obrazek niżej podpisany
Mój obrazek
Mój obrazekMój obrazekMój obrazekMój obrazekMój obrazekMój obrazekMój obrazekMój obrazek

Przedszkolaki z gr. IV postanowiły zaprosić rodziców na świąteczne warsztaty. Na stolach pojawiły się kolorowe ozdoby i styropianowe jajka, które wcześniej pomalowaliśmy na przepiękne wiosenne kolory. Wszyscy wspaniale się bawili, wykonując wesołe, kolorowe pisanki, kurczaczki, koszyczki i palemki. Dzieci wykazały się ogromnym zaangażowaniem i samodzielnością a rodzice wspaniałymi pomysłami i chęcią do wspólnej zabawy. Dziękujemy za mile spędzony czas i życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych.

Zobacz zdjęcia jako osobne strony: Mój obrazek * Mój obrazek * Mój obrazek * Mój obrazek * Mój obrazek * …więcej