Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.

24.05.2016 Przedszkole

20 maja w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci ze wszystkich grup wystąpiły z programem artystycznym przygotowanym wspólnie z nauczycielkami i Panią rytmiczką.

Obrazek niżej podpisany
Przedszkole
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i TatyDzień Mamy i TatyDzień Mamy i Taty

20 maja w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci ze wszystkich grup wystąpiły z programem artystycznym przygotowanym wspólnie z nauczycielkami i Panią rytmiczką. Rodzice wzruszeni i dumni ze swoich pociech entuzjastycznie oklaskiwali ich występy. Dzieci obdarowały Mamusie i Tatusiów własnoręcznie wykonanymi prezentami i zaprosiły ich na słodki poczęstunek. Dziękujemy rodzicom za liczny udział i zapraszamy wszystkich 3 czerwca na Piknik Rodzinny

Zobacz zdjęcia jako osobne strony: Dzień Mamy i Taty * Dzień Mamy i Taty * Dzień Mamy i Taty * Dzień Mamy i Taty