Unikalny mural na ścianie przedszkola

14.08.2014 Przedszkole

Serdecznie dziękujemy Panu Wiktorowi Kucowi za zaprojektowanie i wykonanie muralu, który stał się integralną częścią przestrzeni naszego przedszkola

Obrazek niżej podpisany
Mural projektu Wiktora Kuca
Mural projektu Wiktora KucaMural projektu Wiktora Kuca

Prace nad dziełem trwały kilkanaście godzin. W żadnym innym przedszkolu nie ma tak unikatowego dzieła. W jego przygotowaniu wzięli także udział przyjaciele naszego przedszkola. Artyści nie liczyli czasu spędzonego przy tworzeniu obrazu.

Efektem wydarzenia jest upiększenie lokalnej przestrzeni. Artyści wypełnili powierzchnię ściany symbolicznymi „jedynkami” w różnych sytuacjach. To one na trwałe zmieniły krajobraz, ożywiając ulicę swoją barwą i kształtem.

Cieszymy się zaangażowaniem Rodziców w zmianę estetyki przestrzeni, w której przebywają dzieci.

Pragniemy wyjaśnić, iż wszelkie podobieństwa osób przedstawionych na muralu do: cioć, wujków, kogoś z rodziny, znajomego są całkowicie przypadkowe…

Zobacz zdjęcia jako osobne strony: Mural projektu Wiktora Kuca * Mural projektu Wiktora Kuca * Mural projektu Wiktora Kuca