Światowy Dzień Pluszowego Misia w grupie I i III

22.12.2016 Redakcja

Każde dziecko powinno mieć swojego misia- przyjaciela.

Obrazek niżej podpisany
Przedszkole
Mój obrazek
Mój obrazekMój obrazekMój obrazekMój obrazekMój obrazekMój obrazekMój obrazek

Każde dziecko powinno mieć swojego misia- przyjaciela, który zawsze jest blisko, ma dobry humor i lubi się przytulać. Dlatego też Światowy Dzień Pluszowego Misia przypadający na 25 listopada grupa 3 świętowała przez trzy dni. Było wesoło, kolorowo i smakowicie. W I grupie również świętowaliśmy urodziny Pluszowego Misia. Każdy przedszkolak przyniósł swojego ulubionego pluszaka, które uczestniczyły razem z nami w zabawach. Na zakończenie każdy Miś dostał urodzinowy prezent, a dzieci zjadły misiowy, słodki poczęstunek

Zobacz zdjęcia jako osobne strony: Mój obrazek * Mój obrazek * Mój obrazek * Mój obrazek * Mój obrazek * …więcej