Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka

15.06.2016 Przedszkole

Impreza rozpoczęła się od przedstawienia przygotowanego przez rodziców

Obrazek niżej podpisany
Przedszkole
Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka
Piknik Rodzinny z okazji Dnia DzieckaPiknik Rodzinny z okazji Dnia DzieckaPiknik Rodzinny z okazji Dnia DzieckaPiknik Rodzinny z okazji Dnia DzieckaPiknik Rodzinny z okazji Dnia DzieckaPiknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka

3 czerwca br w Przedszkolu nr 111 po raz kolejny odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka zorganizowany wspólnie przez rodziców i pracowników naszej placówki. Impreza rozpoczęła się od przedstawienia przygotowanego przez rodziców w prezencie dla dzieci pt: „Cukierenka pod Liściem”. Wszyscy gorąco oklaskiwali aktorów wraz z goszczącym na naszym pikniku wiceburmistrzem Dzielnicy Ochota Panem Grzegorzem Wysockim. Następnie Pani dyrektor Anna Kośla zaprosiła wszystkich do zabawy w przedszkolnym ogrodzie. Dzieci wraz z rodzicami uczestniczyli w wesołych zabawach przy muzyce, loterii fantowej, malowaniu buziek oraz tatuaży z henny. Dużym zainteresowaniem cieszyło się samodzielne ozdabianie płóciennych toreb. W tym roku jedną z głównych atrakcją był dmuchany statek, do którego ustawiały się kolejki chętnych dzieci. Dzięki pomocy rodziców przygotowano smaczne przekąski, napoje, pieczone kiełbaski oraz domowe ciasta. Wesoła muzyka oraz wspaniała atmosfera jak i w poprzednich latach zachęciły naszych przyjaciół, sąsiadów i absolwentów do uczestnictwa w zabawie. Dziękujemy wszystkim za pomoc i zapraszamy do nas za rok.

Zobacz zdjęcia jako osobne strony: Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka * Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka * Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka * Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka * Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka * …więcej