Piknik Rodzinny

18.06.2018 Redakcja

25 maja mieliśmy przyjemność bawić się wspólnie na Pikniku Rodzinnym.

Obrazek niżej podpisany
Mój obrazek
Mój obrazekMój obrazekMój obrazekMój obrazek

• mamom Oliwiera (Gr.4) i Olka/Hani (Gr.1 i 5) za całokształt ;),
  • mamom Oliwiera (Gr.4), Heleny (Gr.5) i Julka (Gr.4) za przygotowanie i obsługę stoiska loterii fantowej,
  • mamie Filipa (Gr.1) za czuwanie nad wykonywaniem malunków na płóciennych torbach,
  • mamom Kiry (Gr.3) i Lei/Wiliama (Gr.4 i 1) za zdobienie dziecięcych buzi,
  • mamie Janka (Gr.5) za robienie tatuaży,
  • tatom Mikołaja (Gr.4) i Mai (Gr.5) za profesjonalną obsługę grilla.

Zobacz zdjęcia jako osobne strony: Mój obrazek * Mój obrazek * Mój obrazek * Mój obrazek * Mój obrazek