Mamo, Tato opowiedz nam, czym zajmujesz się w swojej pracy

24.04.2018 Redakcja

Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały przekazywanych informacji.

Obrazek niżej podpisany
Mój obrazek
Mój obrazekMój obrazekMój obrazekMój obrazekMój obrazekMój obrazek

Dzieci z gr. II w ramach zorganizowanej akcji „Mamo, Tato opowiedz nam, czym zajmujesz się w swojej pracy” miały możliwość gościć mamę Kalinki, która przybliżyła im pracę lekarza. W bardzo ciekawy sposób przedstawiła dzieciom role lekarzy i narzędzia, które potrzebują podczas wykonywania swojej pracy. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały przekazywanych informacji. Bardzo dziękujemy raz jeszcze za tak wiele cennych informacji i doświadczeń, które przeżyliśmy podczas tego spotkania.

Zobacz zdjęcia jako osobne strony: Mój obrazek * Mój obrazek * Mój obrazek * Mój obrazek * Mój obrazek * …więcej