Jadłospis 10.12.-14.12.

03.12.2018 Redakcja

W tym tygodniu polecamy dzieciom

Poniedziałek||Wtorek||Środa||Czwartek||Piątek|| Kasza manna na mleku, wędlina drobiowa na pieczywie żytnim, kiełki ze szczypiorkiem, owoc kaki||Kakao na mleku, kanapki z kiełbasą krakowską na sałacie, mandarynka||Musli z mlekiem, chleb orkiszowy z humusem i rzodkiewką, gruszka||Kawa inka, pieczywo mieszane z żółtym serem i papryką, chrupsy owocowo-warzywne||Kaszka kukurydziana na mleku, chleb żytni z ogonówką, ogórek świeży, melon|| Szpinakowa, schab w sosie śmietanowym, ziemniaki z koprem, sałatka z ogórka z oliwą, kompot||Grochowa, steki rybne, ziemniaki z koprem, surówka z kapusty pekińskiej, sok||Jarzynowa, polędwiczki na parze w sosie musztardowym, kasza jęczmienna, buraczki zasmażane, kompot||Rosół z makaronem, nuggetsy pieczone, ziemniaki z koperkiem, groszek zielony, sok||Kapuśniak na wędzonce, kotlety z jaj, ziemniaki, sałatka z pomidorów, kompot|| Pankejki z dżemem, herbata z cytryną, marchewka||Budyń z ananasem, wafle ryżowe, mięta||Bułka paryska z kremem z avocado i kakao, herbata owocowa, winogrona||Kajzerka z twarożkiem kozim, pomidorek, herbata imbirowa, kiwi||Drożdżówka, mleko, jabłko||