Jadłospis 09.10.-13.09.

09.10.2017 Redakcja

W tym tygodniu polecamy dzieciom

Poniedziałek||Wtorek||Środa||Czwartek||Piątek|| Kakao na mleku, chleb mieszany z masłem, twarożek z miodem, maliny||Kluseczki lane na mleku, kanapka z ogonówką i papryką, jabłko||Kawa zbożowa, pieczywo mieszane z polędwicą i ogórkiem, banan||Kasza manna na mleku, pieczywo żytnie z pasta jajeczną, rzodkiewka ze szczypiorem, melon||Czekolada na gorąco, pieczywo pszenno-żytnie, schab pieczony z pomidorkiem, śliwka|| Barszcz czerwony, kotlet mielony z ziemniakami i kapusta zasmażaną, kompot||Ziemniaczana, bitka wieprzowa z kaszą gryczaną, surówka z pora z jabłkiem, kompot||Fasolowa na wędzonce, naleśniki z serem i musem owocowym, surówka z marchewki, kompot||Kalafiorowa, pulpeciki z sosie pomidorowym z ziemniakami, surówka z selera, kompot||Dyniowa z grzankami ziołowymi, ryba pieczona, ziemniaki z koprem, surówka z kiszonej kapusty|| Budyń z brzoskwinią, wafle kukurydziane, herbata cytrynowa||Bułka żytnia z żóltym serem i rzodkiewką, herbata owocowa, śliwka||Wędlina drobiowa z pomidorem na bułce paryskiej, herbata z cytryną||Kanapka z pasztetem drobiowym, ogórek kiszony, herbata imbirowa||Bio jogurt, biszkopty, jabłko, napar miętowy||
  • Jemy jabłka bo są zdrowe !!!