Jadłospis 07.01.-11.01.

08.01.2019 Redakcja

W tym tygodniu polecamy dzieciom

Poniedziałek||Wtorek||Środa||Czwartek||Piątek|| Kawa zbożowa na mleku, chleb mieszany z wędliną drobiową i cykorią; banan||Owsianka, kanapka z twarogiem, rzodkiewką i szczypiorkiem; owoc kaki||Kakao naturalne, jajecznica ze szczypiorkiem, chleb mieszany z masłem; jabłko||Ryż na mleku, kanapka z szynką i pomidorem; marchewka do chrupania||Kawa zbożowa, chleb mieszany z polędwicą i papryką; jabłko|| Koperkowa, spaghetti, ogórek świeży, kompot||Ogórkowa, kurczak słodko-kwaśny z ryżem, surówka z kapusty białej, sok owocowy||Krupnik, kotlet schabowy z ziemniakami, buraczki zasmażane, kompot||Dyniowa z grzankami, klopsiki z pieca, ziemniaki z koperkiem, fasolka z masełkiem, sok owocowy||Zacierkowa, paluszki rybne, ziemniaki, surówka z ogórka kiszonego, kompot|| Legumina z owocami, herbata z imbirem||Kajzerka z kabanosem i pomidorem, herbata owocowa, winogrona||Kisiel z mandarynką, bułka maślana||Kanapka z serem żółtym wędzonym, ogórek świeży, herbata z cytryną, mandarynka||Serek waniliowy, wafelki ryżowe, soczek pomarańczowy||