Jadłospis 04.03.-08.03.

01.03.2019 Redakcja

W tym tygodniu polecamy dzieciom

Poniedziałek||Wtorek||Środa||Czwartek||Piątek|| Kawa zbożowa na mleku, chleb mieszany z żółtym serem wędzonym i cykorią; banan||Owsianka, kanapka z wędliną drobiową i rzodkiewką; marchewka||Kakao naturalne, jajecznica ze szczypiorkiem, chleb mieszany z masłem; jabłko||Ryż na mleku, kanapka z szynką i pomidorem; chrupsy owocowe||Kawa zbożowa, chleb mieszany z polędwicą i papryką; jabłko|| Szpinakowa, kurczak słodko-kwaśny z ryżem, surówka z kapusty białej, sok owocowy||Kapuśniak z kiszonej kapusty, naleśniki z serem i musem malinowym, surówka z marchewki, kompot||Pomidorowa z makaronem, kotlet schabowy z ziemniakami, buraczki zasmażane, kompot||Dyniowa z grzankami, klopsiki z pieca, ziemniaki z koperkiem, marchewka zasmażana, sok owocowy||Zacierkowa, paluszki rybne, ziemniaki, surówka z ogórka kiszonego, kompot|| Legumina z owocami, herbata z imbirem||Kajzerka z kabanosem i pomidorem, herbata owocowa, winogrona||Kisiel z mandarynką, bułka maślana||Racuszki z jabłkiem, herbata z cytryną||Serek waniliowy, wafelki ryżowe,mięta||