Jadłospis 04.02.-08.02.

05.02.2019 Redakcja

W tym tygodniu polecamy dzieciom

Poniedziałek||Wtorek||Środa||Czwartek||Piątek|| Kakao naturalne, chleb mieszany z serem mozzarella i pomidorem, melon||Gwiazdki zbożowe z mlekiem, chleb słonecznikowy z szynką drobiową i papryką; banan||Czekolada na gorąco, pieczywo orkiszowe z żółtym serem, rzodkiewką i szczypiorem; jabłko||Kasza manna na mleku, kanapka z polędwicą sopocką i kiełkami; gruszka||Herbata cytrynowa, frankfurterka z ketchupem, chleb domowy z masłem; pomarańcza|| Barszcz czerwony, pulpeciki drobiowe z sosem pomidorowym i ziemniakami, surówka z białej rzodkwi, marchewki i koperku, kompot||Brokułowa,makaron z serem i truskawkami, surówka z marchwi, sok owocowy||Pieczarkowa, pieczeń rzymska z kaszą gryczaną, surówka z czerwonej kapusty, kompot||Ogórkowa, kurczak curry z warzywami i ryżem, napój z soku owocowego||Fasolowa na wędzonce, ryba smażona z ziemniakami, surówka z kiszonej kapusty, kompot|| Kisiel z jabłkiem, baton zbożowy, herbata z cytryną||Kajzerka z pieczonym domowym schabem na sałacie rzymskiej, herbata owocowa, mandarynka||Grahamka z pasta z makreli i jaj, ogórek zielony, winogrona||Bułka paryska z twarogiem i rzodkiewką, herbata, jabłko||Pączusie, herbata z imbirem, kalarepka||