DZIEŃ DYNI

22.12.2016 Redakcja

Było mnóstwo radości, zabawy i smaku.

Obrazek niżej podpisany
Mój obrazek
Mój obrazekMój obrazekMój obrazekMój obrazekMój obrazek

27 października w sali grupy czwartej zrobiło się kolorowo i bardzo wesoło. Mama Ali z pomocą mamy Olka i Krzysia zorganizowały dla przedszkolaków Dzień Dyni. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek na temat tego bardzo zdrowego warzywa, oglądały różnokolorowe dynie, gotowały zupę dyniową, wykonywały dyniowe talerzyki, książeczkę o dyni oraz makaronowe naszyjniki. Było mnóstwo radości, zabawy i smaku. Wszyscy z apetytem pałaszowali wspólnie ugotowaną zupę oraz pyszne dyniowe ciasto upieczone przez tatę Juliana i mamę Helenki.

Zobacz zdjęcia jako osobne strony: Mój obrazek * Mój obrazek * Mój obrazek * Mój obrazek * Mój obrazek * …więcej